ZOO w Krakowie wyszedł z interesującą propozycją na letnią aktywność i zaprasza do odwiedzin. Można tu zobaczyć blisko 1400 zwierząt z 270 gatunków, w tym nowych członków.

Jak informują przedstawiciele krakowskiego ogrodu, na wiosnę urodziły się tu m.in. jeleń milu, owieczki grzywiaste arui, wielbłąd, mały renifer, antylopy eland i markur turkmeński.

Spacer z edukatorem

ZOO ma też w swojej ofercie zwiedzanie z edukatorem, który lepiej pomoże poznać ogród i jego mieszkańców. Opcja jest dostępna od poniedziałku do piątku.

„W czasie 1,5 godzinnego spaceru goście poznają ciekawostki z życia zwierząt, dowiedzą się o ginących gatunkach i o ich ochronie oraz o roli jaką pełnią dziś ogrody zoologiczne” – zachęcają pracownicy.

Koszt wycieczki wynosi wartość biletu do ZOO plus 5 złotych dla dzieci i młodzieży do 15 lat, oraz dodatkowe 10 dla reszty. Dzieci do 3 lat mogą zwiedzać bezpłatnie.

Spacer trzeba jednak zarezerwować z wyprzedzeniem telefonicznie pod numerem 12425 35 51 (wew. 14) w godzinach od 8 do 15.

𝐙𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚𝐦𝐲 𝐧𝐚 𝐰𝐚𝐤𝐚𝐜𝐲𝐣𝐧𝐞 𝐰𝐲𝐜𝐢𝐞𝐜𝐳𝐤𝐢!!! Krakowskie ZOO ma propozycje dla rodzin spędzających wakacje w mieście. 𝐎𝐝...

Posted by ZOO Kraków on Thursday, June 25, 2020

Przypomnij sobie o: Małopolska: od kilku dni służby notują przyrost zakażonych koronawirusem. Sanepid podaje nowe dane na środę

Jak informował portal Życie: Będzie słonecznie choć mogą wystąpić burze. Co jeszcze znalazło się w prognozie na środę

Portal Życie Kraków pisał również o: Kierowców czekają jeszcze większe korki. Zaczyna się kolejny remont drogi w mieście