Sieć Biedronka poinformowała w piątek 23 października o wydłużeniu godzin otwarcia sklepów. Chcąc umożliwić zakupy o każdej porze i co najważniejsze, rozłożyć ruch w sklepach, aby zmniejszyć ryzyko niebezpieczeństwa, wydłuża godziny otwarcia sklepów sieci Biedronka. Aż 1200 sklepów będzie otwartych do godziny 2 w nocy.

Jak informują w ogłoszeniu: W najbliższy piątek ponad 1200 placówek sieci Biedronka będzie czekać na klientów aż do 2 w nocy. Co więcej, liczba sklepów, które czynne są całodobowo przekroczy już 600. Oznacza to, że łącznie ponad 2700 placówek sieci będzie w piątek funkcjonować w wydłużonych godzinach pracy, co najmniej do 23.30 lub dłużej

Również klienci posiadający kartę Moja Biedronka, którzy wydadzą powyżej99 zł w piątek od godziny 22 do 6 rano w sobotę otrzymają voucher na 20 zł do wykorzystania w poniedziałek 26 października.

Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w siec biedronka przekazuje - Otrzymujemy pozytywne informacje zwrotne od klientów, że Akcja24 jest potrzebna. Dlatego konsekwentnie, zgodnie z zapowiedziami wszędzie, gdzie to możliwe pracujemy nad tym, by nasze sklepy mogły jak najbardziej komfortowo obsłużyć klientów dzięki dłuższym godzinom otwarcia. To nasza tradycja w Akcji24, że dla klientów po 22 przygotowaliśmy również dodatkową ofertę promocyjną.

W tym tygodniu także: Bakterie poważnej choroby wykryte w jednym z produktów z Lidla. GIS ostrzega

Może cię zainteresować:Prezydent Andrzej Duda otrzymał pozytywny wynik testu. Jaki jest stan jego zdrowia? Rzecznik głowy państwa zdradza informacje